Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Дослідницька селищна територіальна громада» (код ЄДРПОУ: 05275776) був реорганізований і увійшов до складу Гребінківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

ОГОЛОШЕННЯ

                               ОГОЛОШЕННЯ 

4 серпня 2020 р. відбудеться чергове засідання сесії селищної ради

                                                         

Проект порядку денного

на чергове засідання сесії селищної ради VІІ скликання

Сесія відбудеться 04.08.2020 року о 10.00 год.

 

1. Про внесення змін до рішення сесії від 12.12.2019 р. № 395 – 40 – VІІ  «Про бюджет Дослідницької селищної ради на 2020 рік» (відкриття спецрахунку).

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

2. Про внесення змін до рішення сесії від 12.12.2019 р. № 395 – 40 – VІІ  «Про бюджет Дослідницької селищної ради на 2020 рік» (використання коштів спецрахунку на експертну оцінку землі).

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

3. Про внесення змін до рішення сесії від 12.12.2019 р. № 395 – 40 – VІІ  «Про бюджет Дослідницької селищної ради на 2020 рік» (використання коштів спецфонду на утримання кладовища).

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

4. Про внесення змін до рішення сесії від 12.12.2019 р. № 395 – 40 – VІІ  «Про бюджет Дослідницької селищної ради на 2020 рік» (ремонт водогону).

5. Про внесення змін до рішення сесії від 12.12.2019 р. № 395 – 40 – VІІ  «Про бюджет Дослідницької селищної ради на 2020 рік» (гідродинамічна чистка каналізаційних труб і КНС ).

6. Про надання дозволу на розробку Детального плану території смт Дослідницьке (земельної ділянки в межах селища).

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність релігійній громаді парафії Успіння Пресвятої Богородиці Київської єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  по вул. Сільськогосподарська 1 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Закотію П.П. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 6А сектор А № 51 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корнієнко С.В. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 6Є сектор Б № 68 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаблію В.В. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 6Д сектор Б № 143 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пєшкову С.І. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 5А сектор А № 26 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пєшковій М.Д. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 5А сектор А № 28 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Архипенку М.М. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 7Б сектор В № 40 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: селищний голова Н.І.Пивовар.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Півчук Н.В. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 7Б сектор В № 29 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іванець В.М. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Горячкіна 7Б сектор В № 30 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власенку О.О. для ведення колективного садівництва в садівницькому товаристві «Випробувач» за № 130 смт Дослідницьке Васильківського району Київської області.

17. Різне.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

________________________________________________________________________________________________________

Оголошення

 про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів в смт Дослідницьке

 

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Дослідницької селищної ради.

Юридична адреса: 08654, смт Дослідницьке вул. Інженерна 6.

Особи уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Голова комісії – Пивовар Наталя Іванівна.

Секретар комісії – Граматна Інна Юріївна.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Дослідницької селищної ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дослідницької селищної ради» від 28 квітня 2020 року № 16 – 4.

 Предмет конкурсу:

Перелік послуг: послуги із збирання та вивезення побутових відходів з території Дослідницькоїселищної ради.

Місце надання послуг: смт Дослідницьке

Строк надання послуг: згідно умов договору.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Наявність матеріально-технічної бази;

Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Обов'язковою умовою, для виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон смт Гребінки, оскільки на території смт Дослідницьке відсутнє сміттєзвалище.

Подання конкурсної документації.

Адреса: 08654 вул. Інженерна 6 смт Дослідницьке Васильківський район Київська область.

    Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 09.00 год. 01.06.2020 р.

Проведення конкурсу:

О 09.00. год. 01.06.2020 р. за адресою: 08654, вул. Інженерна 6 смт Дослідницьке Васильківський район Київська область, 2 поверх, кабінет селищного голови.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном (04571) 3-35-51.

________________________________________________________________________________________________________

 

ДО    ВІДОМА    ВИБОРЦІВ

            29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13.09. 2012     № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

            Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

            Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.    

            Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

 Також відділ ведення Державного реєстру виборців інформує, що з метою перевірки та виправлень некоректних відомостей, що стосуються персональних даних виборця в базі даних Державного реєстру виборців, відділом здійснюється уточнення персональних даних Реєстру шляхом звернення до виборців з пропозицією уточнити свої персональні дані.

       Для звернення необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу і громадянство виборця, а в разі зміни персональних даних – документи (копії), що підтверджують ці зміни.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Васильківської райдержадміністрації знаходиться за адресою:

вул.Соборна, 93, м.Васильків.

 Працюємо : понеділок — четвер — з 09.00 — 18.00;

                                            п'ятниця — з 09.00 — 16.45; 

                                            обідня перерва — з 13.00 -13.45

субота — неділя                 з 09.00 — 13.00

            ( Приміщення управління агропромислового комплексу ).

_________________________________________________________________________________________________________________

 

За що каратимуть на виборах та чому кожен з нас має слідкувати за порушеннями?

Лічені дні віддаляють українське суспільство від першого туру президентських виборів. А вже через три тижні, 21 квітня, імовірно відбудеться другий тур, який визначить переможця виборчих змагань.

Щоб у день волевиявлення запобігти можливим порушенням або ж мимоволі не потрапити у неприємну ситуацію, кожному виборцю бажано знати основні правила голосування та відповідальність за їх недотримання.

Значна частина зловживань і ненавмисних порушень традиційно стосується головного виборчого документа – бюлетеня для голосування. Тож варто пам’ятати, що бюлетень у жодному разі не може бути виданий особі без паспорту (військового квитка) та отриманий не від члена виборчої комісії. Категорично забороняється передавати документ стороннім особам, виносити його за межі дільниці, а також умисно гіпсувати. За такі дії можна поплатитися штрафом (1700-5100 гривень), а в окремих випадках потрапити на виправні роботи чи навіть отримати до 3-х років обмеження волі.

Питанням, яке часто викликає неоднозначні трактування, є фото (відео) зйомка заповненого виборчого бюлетеня. У більшості випадків вам скажуть, що це заборонено, оскільки маємо справу з порушенням таємниці голосування. Згідно з Кримінальним кодексом України, за таке порушення виборцю загрожує до трьох років обмеження волі, тоді як для членів виборчої комісії та спостерігачів – позбавлення волі на такий же строк.

Але на практиці встановити зв’язок фотографування бюлетеня з порушенням таємниці голосування непросто. По суті, за сам факт фотозйомки відповідальність не передбачена, якщо ви не станете привселюдно демонструвати ці фотографії або якщо вас не запідозрять у торгівлі своїм голосом. Адже фотозвіти є одним зі свідчень контрольованого голосування і наслідком підкупу виборців. Тому якщо вас помітять за фото- чи відеофіксацією заповненого бюлетеня, вам все одно не оминути неприємної процедури пояснень правоохоронцям, додаткової перевірки фактів і намірів. Інакше кажучи, робити селфі з бюлетенем у кабінці для голосування не заборонено, однак виключно для особистого архіву, а не поширення в соцмережах чи публічної демонстрації в інших формах.

Якщо у вас немає бажання наступні 5-7 років провести у в’язниці, бережіть виборчі скриньки – за їх навмисне пошкодження настає кримінальна відповідальність.

За отримання обіцянки, пропозиції чи одержання вигоди, пов’язаної з реалізацією права голосу,  на виборця (або того, хто пропонує вигоду) чекає відповідальність у вигляді штрафу, виправних робіт або обмеження волі до 2-х років. Важливо наголосити, що проблеми із законом мають не лише ті, хто намагається скуповувати голоси, а й ті, хто їх продає. Тож отримані кількасот гривень в обмін на голос за кандидата можуть спричинити вдесятеро більші витрати і тривалі негаразди для громадян.

Слід також зазначити, що під час голосування на виборчій дільниці не можуть постійно перебувати сторонні особи, які не належать до членів комісії, офіційних спостерігачів та довірених представників кандидатів. Відтак, якщо вам стане відомо про такі випадки, неодмінно зверніться до уповноважених осіб.

Загалом навіть при підозрах на будь-які незаконні дії треба звертатися до голови виборчої комісії на дільниці, спостерігачів і, звісно, до поліції. При цьому громадяни можуть виступити як в ролі свідка порушення, так і безпосередньо заявителя. Крім самого звернення до правоохоронців, бажано ще й зафіксувати інцидент, знявши його на відео чи зробивши фото. Це суттєво підвищить шанси на притягнення порушників до відповідальності.

Як наслідок, завдання кожного виборця – не лише прийти на дільницю і проголосувати, а й бути пильним та активним учасником виборчого процесу загалом. Адже чесні і прозорі вибори мають куди більше шансів відбутися в умовах якнайширшої залученості пересічних громадян до контролю над голосуванням. Нарешті, саме від демократичності волевиявлення залежатиме суспільна легітимність результатів виборів. А в ситуації гострої політичної боротьби та близьких показників кандидатів відсутність претензій до процедури голосування є важливим запобіжником від загострення поствиборчих суперечностей.

 

Керівник юстиції Київської області

Олексій Шевченко

___________________________________________________________________________________________________________________

 

Монетизація субсидії у грошовій формі

             Управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації повідомляє, що уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

 Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Для прикладу. Якщо сім’я отримує щомісяця від держави субсидію у розмірі 1600 гривень, а платіжка за газ у лютому прийде на 1100 гривень, 500 гривень  залишиться їй на власні потреби або для оплати рахунку, скажімо, за воду чи електроенергію. Тобто, суть нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. Таким чином, таке поняття як обов’язковий платіж скасовується.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації . Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Кожному одержувачу субсидії, якому субсидію призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комуналки.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року. 

Враховуючи вищевикладене, просимо провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з даного питання.

 

 

 

“СТВОРІТЬ СВІЙ   ОСОБИСТИЙ   КАБІНЕТ   ВИБОРЦЯ”

 

       Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті ЦВК

«Державний реєстр виборців» ( http:// www.drv.gov.ua/ ) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс

 «Особистий кабінет виборця».

           Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру.

          Для цього слід зайти на офіційний веб-сайт ЦВК «Державний реєстр виборців» ( http:// www.drv.gov.ua/).

 На головній сторінці сайту вибрати та натиснути кнопку  «Особистий кабінет виборця», зареєструватися, сформувати запит, вказавши повністю свої ідентифікаційні персональні дані  та відомості щодо виборчої адреси (прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, адресу реєстрації)

 Через 2-3 робочі дні на Вашу електронну адресу надійде повідомлення щодо результатів запиту, а саме: чи включені Ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться Ваша виборча дільниця.

Ці дані знаходитимуться в розділі «Інформація про запити».

  Також відділ ведення Державного реєстру виборців інформує, що з метою перевірки та виправлень некоректних відомостей,  що стосуються персональних даних виборця в базі даних Державного реєстру виборців, відділом здійснюється уточнення персональних даних Реєстру шляхом звернення до виборців

з пропозицією уточнити свої персональні дані.

        Для звернення необхідно мати при собі документ —    паспорт громадянина України

 Відділ ведення Державного реєстру виборців Васильківської райдержадміністрації знаходиться за адресою : вулиця Соборна, 93,  м.Васильків телефони:  (04571) 6-24-54;  6-25-34

 

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *